Barbara Palatová

barbara@bookeepio.cz

Bára od dětství miluje čísla a právě to byl hlavní důvod, proč se rozhodla studovat na ekonomické fakultě a později získat osvědčení daňového poradce.

Jejím cílem je pomoci klientům získat co nejlepší přehled o hospodaření jejich fimy. „Klientská péče v podobě pochopení klientova podnikání, specifických potřeb a přání je pro mě na prvním místě. Klienti jsou pro mě partnery, se kterými si ráda vyměňuji zkušenosti z podnikatelského světa.“

Přečtěte si reference na moji práci z doby, kdy jsem působila na volné noze.


Věra Palatová

vera@bookeepio.cz

Díky desetileté praxi je Věra nepostradatelným členem našeho týmu. V rámci kanceláře vede kompletní mzdovou a personální agendu, stará se o účetnictví několika firem a řeší každodenní požadavky klientů.


Michaela Kopecká

michaela@bookeepio.cz

Michaela je jako studentka magisterského oboru Účetnictví a daně na Mendelově univerzitě v Brně vybavena aktuálními znalostmi z oboru. V rámci odborné praxe v naší kanceláři získává praktické znalosti především o účetnictví a o agendě kolem daně z přidané hodnoty.

Na pozici junior účetní působí od začátku roku 2018.


Kateřina Batelková

katerina@bookeepio.cz

Kateřina je také studentkou Mendelovy univerzity v Brně a v navazujícím studiu se chce zaměřit přímo na obor Účetnictví a daně. Kateřina se díky své předchozí praxi stala velmi rychle plnohodnotným členem týmu.