Hledáme posilu do týmu: Účetní
(možnost práce 100 % na dálku)

Jsme účetní a daňová kancelář sídlící blízko centra Brna umožňující práci zcela nebo částečně z domova.

V současné době hledáme do týmu posilu na pozici účetní/ho s minimálně tříletou praxí. Důležitá je pro nás zejména samostatnost a schopnost adaptovat se na procesy a technologie, které v kanceláři používáme.

Oceníme i Tvé nápady na zlepšení a zefektivnění práce. Očekáváme výbornou schopnost komunikace s klientem a samostatnost při vedení klientské agendy.

Kromě samostatného vedení účetnictví pro naše klienty se dostaneš i ke zpracování daňových přiznání (zejména DPH, DPPO i DPFO) a můžeš vést i mzdovou agendu. Zajímavé dotazy z podnikatelské branže Tě odtrhnou od účetního stereotypu a můžeš se podílet i na přípravě obsahu pro naše sociální sítě. 

K ruce budeš mít juniorní kolegyně, které velmi ocení Tvé odborné vedení a rádi Ti pomůžou s jednodušší agendou. O Tvoji pohodu v práci se postará office manažerka, která vždy zajistí abys měl/a ke své práci vše potřebné (a to i virtuálně).

Jaké jsou výhody práce u nás?

Volná pracovní doba - nemusíš pracovat každý den 8 hodin, ani složitě dokládat návštěvu u lékaře. Svoji plánovanou nepřítomnost jednoduše zadáš do sdíleného kalendáře.

Práce z domu nebo z kanceláře - sídlíme na Křenové ulici v OC Nosreti. Není problém, když za námi dorazíš jen dvakrát týdně a ostatní dny budeš pracovat z domova. Pokud je pro Tebe i takové dojíždění nereálné, můžeš pracovat zcela na dálku a přijet jen na konkrétní firemní akce, jednou za pár měsíců.

Skvělý kolektiv - svou přítomností Ti bude dělat radost mladý motivovaný kolektiv. Každý Ti vždy rád poradí, jak to u nás chodí, a to se hlavně ze začátku fakt hodí!

Benefity - nabízíme i klasické benefity jako stravenkový paušál, příspěvek na doplňkové penzijní spoření, bohaté občerstvení v kanceláři, společné večeře na účet firmy a příspěvky na sport.

Pro více informací o nás koukni na náš web, IG profil (@bookeepio) nebo účet na atmoskop.cz

Oceníme, když:

  • budeš ovládat software Pohoda, Pamica a Tax;
  • zvládneš samostatně komunikovat s klienty a řešit jejich běžné dotazy;
  • se nezalekneš nového úkolu nebo požadavku;
  • s námi budeš otevřeně komunikovat o všem, co s prací souvisí.

Předpokládáme nástup během následujících měsíců.  Problémem není ani zkrácený úvazek (min. 30 hod. týdně). Smlouvu nabízíme na dobu neurčitou.

Chceš účtovat s námi?

Pokud Tě nabízená pozice zaujala, tak na e-mail jobs@bookeepio.cz pošli svoje CV – a hlavně pár osobních vět o své aktuální motivaci.

Posílej do 10.prosince 2023. Do 10 dnů Ti dáme vědět zpět!

Děkuju a těším se!

Barbara Palatová

zakladatelka a CEO Bookeepio s.r.o.